استعلام و پرداخت قبض تلفن ثابت

توجه: بدلیل اختلال در سیستم مرکزی مخابرات، در صورت قطع تلفن، پس از پرداخت بدهی میان دوره، وصل مجدد ممکن است برای تهران 2 و شهرستان 3 روز کاری زمان ببرد.

استعلام قبض
توجه: در صورتی که تلفن شما قطع می باشد برای وصل باید قبض میان دوره پرداخت گردد.
جزئیات قبض
ویرایش

پرداخت قبض تلفن ثابت

پرداخت قبض تلفن ثابت 

 استعلام قبض تلفن ثابت

سامانه ایقبض همواره می کوشد تا ایمنی و سهولت در استعلام و پرداخت قبض تلفن ثابت و دیگر خدمات را برای شما عزیزان به ارمغان بیاورد.

بدون نیاز به شناسه قبض وفقط باشماره تلفن ثابت از میزان بدهی خود آگاه شوید و قبض خودرا پرداخت نمایید.

همچنین می‌توانید این وبسایت را به صفحه اصلی خود اضافه کرده و از خدمات این سامانه در هر زمان و مکانی که نیاز بود به راحتی استفاده نمایید.

سوالات رایج:

با پرداخت قبض تلفن ثابت، مدت زمان اتصال تلفن قطع شده چقدر است؟

با پرداخت قبض تلفن، میزان بدهی تسویه خواهد شد. اما ممکن است اتصال خط تلفن قطع شده تا ۴۸ ساعت کاری زمان ببرد.

برای اینکه خط تلفن قطع شده، به صورت آنی وصل شود، چه کنیم؟

در صورتی که تمایل دارید خط تلفن قطع شده شما بلافاصله بعد از پرداخت صورتحساب وصل شود، بایستی با مراکز امور مشترکین تلفن ثابت منطقه خود و یا شماره تلفن ۲۰۲۱ تماس بگیرید. سپس کد پیگیری قبض تلفن پرداخت شده را اعلام کنید تا خط شما به صورت آنی وصل شود.

مطالب مرتبط

چگونه قبض تلفن ثابت بگیریم

دریافت جزئیات قبض تلفن ثابت مخابرات

شرکت مخابرات ایران شرایطی ایجاد کرده است تا از این پس مشترکین بتوانند با استفاده از پرتال شرکت مخابرات به ریز مکالمات تلفن ثابت خود دست یابند.

مشترکان تلفن ثابت می‌توانند با ورود به پرتال شرکت مخابرات ایران به آدرس WWW.tci.ir  و کلیک بر روی لینک "مخابرات من" و واردکردن نام کاربری و رمز عبور وارد صفحه کاربری شوند.

توجه داشته باشید پس از باز شدن صفحه کاربری مشترک، باید روی لینک تلفن کلیک کرده و سپس بر روی لینک خلاصه کارکرد و یا ریز مکالمات تلفن ثابت برحسب نوع نیاز کلیک کنید.

در ادامه نیز اگر می‌خواهید به صورت دقیق شماره‎‌های تمام تماس‌های تلفن ثابت را دریافت کنید باید از سرویس ریز مکالمات تلفن ثابت استفاده کنید،

با این توضیح که دریافت این سرویس نیازمند رمز دوم می‌باشد و مشترک قبل از اقدام به دریافت ریز مکالمات تلفن ثابت از طریق پرتال TCI لازم است با مراجعه به مرکز مخابراتی مربوط به تلفن خود، رمز دوم را پس از احراز هویت دریافت نماید.

مطالب مرتبط

چگونه قبض تلفن ثابت بگیریم

پرداخت قبض تلفن ثابت بدون شناسه

برای پرداخت اینترنتی قبض تلفن ثابت بدون شناسه می‌توانید از همین صفحه قبض میان‌دوره یا پایان دوره موردنظر خود را انتخاب کرده و اقدام به استعلام و پرداخت آن کنید.

در مرحله بعد با وارد کردن مشخصات خط تلفن، آن را از طریق درگاه‌های اینترنتی پرداخت کنید.

ویا اینکه از همین صفحه قبوض خود را استعلام و پرداخت نمایید.

پرداخت قبض تلفن ثابت بدون شناسه

اگر قصد پرداخت قبض تلفن ثابت بدون شناسه قبض و شناسه پرداخت را دارید، راه های متفاوتی برای انجام این کار پیش روی شما قرار دارد.

پرداخت قبض تلفن ثابت بدون شناسه از طریق تلفن ثابت

ساده ترین راه پیش روی شما استفاده از تلفن ثابت و سیستم پرداخت خود شرکت مخابرات است. کافی است با خط ثابت خود با شماره 2000 تماس بگیرید.

از این طریق هم قادر خواهید بود قبض مربوط به خطی که با آن تماس گرفته اید را پرداخت کنید، هم قادر خواهید بود با وارد کردن شماره هر خط دیگری در چند مرحله ساده و به سرعت بدهی آن را تسویه نمایید.

نحوه دریافت قبض تلفن ثابت

تلفن ثابت همواره یکی از ابراز های پر کابرد و ضروری در محل کار و خانه است به طوری که با ظهور تلفن های همراه و موبایل همچنان استفاده از تلفن ثابت پا برجا است.

به منظورتسهیل فرایند استعلام و پرداخت، ایقبض امکان استعلام بدون شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض تلفن را فراهم کرده است. 

ریز قبض تلفن ثابت

مشاهده جزئیات کارکرد قبوض برای مشتریان در وب‌سایت شرکت مخابرات و در بخش «مخابرات من» فراهم شده است.

در این بخش می‌توان بدون نیاز به دریافت قبض کاغذی تلفن ثابت یا اینترنت، ریزکارکرد و جزئیات قبض را مشاهده کرد.

در ادامه به نحوه مشاهده ریزکارکرد و جزئیات قبوض تلفن ثابت از طریق «مخابرات من» اشاره شده است.

برای مشاهده جزئیات کارکرد قبوض ابتدا به وب‌سایت شرکت مخابرات مراجعه و پس از آن بر روی گرینه «مخابرات من» کلیک می‌کنید.

برای ورود به این قسمت ابتدا باید ثبت‌نام کنید. با کلیک بر روی گزینه «ثبت‌نام» مشخصات خود را وارد می‌کنید

پس از وارد کردن نام کاربری و شماره موبایل، کدی برای شما پیامک می‌شود. با وارد کردن آن کد به صفحه منو وارد می‌شوید.

با کلیک بر روی «تلفن» و قسمت «شماره تلفن‌های من» شماره تلفن مورد نظر را ثبت می‌کنید.

پس از ذخیره کردن شماره تلفن، در قسمت «مشاهده ریزهزینه‌های قبض» شماره تلفن، سال و دوره مورد نظر را وارد و پس از آن گزینه «مشاهده قبض» را انتخاب می‌کنید. پس از آن ریزجزئیات قبض مانند شرح هزینه دوره را می‌توانید مشاهده کنید.

برای پرداخت قبوض نیز می‌توانید از قسمت «پرداخت قبض»، پرداخت پایان دوره یا میان دوره را انجام می‌دهید.

پرداخت قبض تلفن ثابت با موبایل

نحوه پرداخت صورتحساب تلفن ثابت از دو سامانه

مشترکین تلفن ثابت می توانند هزینه کارکرد تلفن و ریز مکالمات خود را از پانزدهم ماه‌های فرد سال از طریق سامانه های ۱۸۱۸ و ۲۰۰۰ دریافت کنند.

مشترکین تلفن ثابت می توانند از پانزدهم ماه‌های فرد سال از طریق سامانه‌های ۱۸۱۸ و ۲۰۰۰ ضمن دریافت هزینه کارکرد تلفن ثابت و ریز مکالمات نسبت به پرداخت صورت حساب میان دوره و پایان دوره خود اقدام کنند.

براساس این گزارش مشترکین می توانند از طریق سامانه پیامکی ۰۲۱۱۸۱۸ نیز نسبت به دریافت صورتحساب و کارکرد تلفن ثابت خود اقدام و بدهی خود را از همان طریق پرداخت کنند.

نحوه دریافت قبض تلفن ثابت از طریق اینترنت

صورتحساب دوره ای تلفن ثابت بدون نیاز به رمز عبور از طریق سایت شرکت مخابرات استان تهران به مشترکین تلفن ثابت ارائه می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران، مشترکین تلفن ثابت از این پس می توانند با مراجعه به سایت شرکت مخابرات استان تهران به نشانی WWW.TCT.IR بدون نیاز به شناسه و رمز عبور تنها با وارد کردن شماره تلفن و کدپستی خود

نسبت به دریافت قبض المثنی صورتحساب کارکرد تلفن خود اقدام کنند.

براساس همین گزارش مشترکینی که عضو سایت خدمات اینترنتی هستند نیز می توانند از طریق سایت مخابرات تهران ریزمکالمات و قبض المثنی صورتحساب دوره ای خود را دریافت کنند.

پرداخت قبض تلفن ثابت تهران 1818

مشتریان تلفن ثابت می‌توانند از این پس برای دریافت و پرداخت هزینه کارکرد تلفن ثابت خود با سامانه ۲۰۰۰ تماس بگیرند.

 شرکت مخابرات تهران اعلام کرده با توجه به تجمیع کدهای مخابراتی، مشتریان مخابرات منطقه تهران، جهت پرداخت قبوض تلفن ثابت به جای شماره 1818 با سامانه 2000 تماس بگیرند.

با راه‌اندازی این سامانه، دیگر نیازی به مراجعه بانک و یا خودپرداز وجود نداشته و تمام مشتریان می‌توانند با داشتن یکی از کارت‌های بانکی عضو شتاب و رمز دوم و با شماره‌ گیری سامانه ۲۰۰۰، در حداقل زمان ممکن نسبت به دریافت کارکرد هزینه قبوض تلفن خود اقدام و از همین طریق نیز بدهی صورتحساب خود را پرداخت کنند.

بنا بر اعلام، با توجه به ضرورت یکپارچه‌سازی سیستم‌های پرداختی و ضرورت مشتری مداری، سامانه ۲۰۰۰ علاوه بر خدمات اختصاصی مخابرات و همراه اول، امکان پرداخت قبوض گاز، برق، آب و فاضلاب، عوارض شهرداری و قبوض جریمه را نیز فراهم کرده است.

قبض تلفن ثابت تهران

پرداخت قبض تلفن ثابت تهران

سامانه تلفنی دریافت قبض تلفن ثابت استان تهران

مشترکین تلفن ثابت می توانند هزینه کارکرد تلفن و ریز مکالمات خود را از پانزدهم ماه‌های فرد سال از طریق سامانه های ۱۸۱۸ و ۲۰۰۰ دریافت کنند.

 مشترکین تلفن ثابت می توانند از پانزدهم ماه‌های فرد سال از طریق سامانه‌های ۱۸۱۸ و ۲۰۰۰ ضمن دریافت هزینه کارکرد تلفن ثابت و ریز مکالمات نسبت به پرداخت صورت حساب میان دوره و پایان دوره خود اقدام کنند.

براساس این گزارش مشترکین می توانند از طریق سامانه پیامکی ۰۲۱۱۸۱۸ نیز نسبت به دریافت صورتحساب و کارکرد تلفن ثابت خود اقدام و بدهی خود را از همان طریق پرداخت کنند.

کد دستوری دریافت قبض تلفن ثابت استان تهران

همه مشترکین تلفن همراه می توانند از طریق شماره گیری کد #۲۰۲۰* و ثبت شماره تلفن همراه خود، نسبت به دریافت صورت حساب تلفن ثابت اقدام و آن را پرداخت کنند.

سامانه پبامکی استعلام قبض تلفن ثابت تهران

به منظور دریافت خلاصه صورتحساب دوره، مشترکین می‌توانند شماره ۸ رقمی تلفن ثابت خود را بدون کد به شماره ۳۰۰۰۷۱۳ ارسال کرده و به این ترتیب خلاصه صورتحساب دوره‌ای تلفن ثابت خود را مشاهده نمایند. لازم به ذکر است که استفاده از این سرویس پیامکی رایگان است.

شرکت مخابرات استان اصفهان : http://esfehan.tci.ir

قبض تلفن ثابت اصفهان

پرداخت قبض تلفن ثابت اصفهان

سامانه تلفنی دریافت قبض تلفن ثابت استان اصفهان

 بهترین و ساده ترین کانال جهت اطلاع از مبلغ قبض و پرداخت، از همین صفحه میباشدویا با مراجعه به سامانه تلفنی 2000  مخابرات منطقه اصفهان می باشد .

کددستوری دریافت فبض تلفن ثابت استان اصفهان

ساده ترین کانال جهت اطلاع از مبلغ قبض و پرداخت، قبض تلفن ثابت استان اصفهان مراجعه به سامانه تلفنی 2000  مخابرات منطقه اصفهان می باشد . استفاده از کد دستوری #2020* ( تلفن همراه ) است 

مراجعه به سایت شرکت مخابرات ایران به آدرس tci.ir  نیز دو روش دیگر جهت پرداخت غیر حضوری تلفن ثابت برای مشترکین می باشد.

شرکت مخابرات استان اصفهان http://esfehan.tci.ir/

قبض تلفن ثابت مشهد

پرداخت قبض تلفن ثابت مشهد

از مشهدمقدس، به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه خراسان رضوی، حسن اروجی ضمن اشاره به اینکه با توجه به اتخاذ تصمیم توسط شرکت مخابرات ایران مبنی بر چاپ نشدن قبوض تلفن ثابت از ابتدای مهرماه در کشور ما هم پیرو همین سیاست در مخابرات منطقه خراسان رضوی عمل خواهیم کرد اظهار داشت:

با توجه به ایفای مسئولیت‌های اجتماعی، مخابرات منطقه خراسان رضوی قبوض کاغذی کارکرد  تلفن ثابت مشترکان را در این استان از ابتدای مهرماه از طریق پیامک به مشترکان اطلاع رسانی خواهد کرد.

 

قبض تلفن ثابت تبریز

پرداخت قبض تلفن ثابت تبریز

سامانه تلفنی دریافت قبض تلفن ثابت تبریز

 مشترکین می توانند با شماره گیری ۲۰۰۰ از طریق تلفن ثابت وارد سامانه ارائه خدمات غیرحضوری شرکت مخابرات شده و از این طریق نسبت به دریافت و پرداخت کارکرد تلفن ثابت خود اقدام کنند، در این سامانه امکان دریافت و پرداخت کارکرد به روز تلفن ثابت هم وجود دارد.

(ussd) کد دستوری دریافت قبض تلفن ثابت تبریز

مدیرعامل شرکت مخابرات استان آذربایجان شرقی ادامه داد: علاوه بر سامانه ۲۰۰۰، جهت سهولت در ارائه خدمات کارکرد تلفن ثابت این امکان فراهم شده که مشتریان با کد دستوری #۲۰۲۰* از طریق تلفن های همراه نیز نسبت به دریافت و پرداخت صورتحساب خود اقدام کنند

سایت: http://azargharbi.tci.ir/

 

قبض تلفن ثابت گیلان

پرداخت قبض تلفن ثابت گیلان

سامانه دریافت تلفنی قبض تلفن ثابت گیلان

 پرداخت صورتحساب تلفن ثابت با شماره 2828 و پرداخت صورتحساب تلفن همراه با سامانه رایگان 9990 و 09129990 آسان‌ترین و سریع‌ترین شیوه پرداخت صورتحساب است.

سامانه دریافت پیامکی قبض تلفن ثابت گیلان

برای استفاده از این سامانه کافیست کد شهر و شماره تلفن مورد نظر را به سامانه 300002828 ارسال کنید تا از میزان صورتحساب، شناسه قبض و شناسه پرداخت آن مطلع شوید

 سایت: http://gilan.tci.ir/

قبض تلفن ثابت آذربایجان غربی

پرداخت قبض تلفن ثابت آذربایجان غربی

سیستم پرداخت الکترونیکی قبوض تلفن ثابت و دریافت ریزمکالمات از طریق فاکس از طریق سامانه ۱۸۱۸ در شرکت سهامی خاص مخابرات استان آذربایجان غربی راه‌اندازی شد.

از طریق این سیستم مشترکین تلفن ثابت استان با تماس با شماره ۱۸۱۸ و با استفاده از کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب می‌توانند نسبت به پرداخت کارکرد تلفن‌های خود اقدام کنند.

 • آدرس مخابرات آدربایجان غربی : ارومیه، خیابان ارتش، مجتمع مخابرات آذربایجان غربی

 • تلفن: ۰۴۴۳۳۴۵۴۵۴۵
 • فکس: ۰۴۴۳۳۴۷۶۷۰۰
 • تلفن گویا: ۲۰۲۱
 • سایت شرکت مخابرات آذربایجان شرقی : http://azarsh.tci.ir
 •  

قبض تلفن ثابت استان خوزستان

پرداخت قبض تلفن ثابت استان خوزستان

مشترکین تلفن ثابت می توانند هزینه کارکرد تلفن و ریز مکالمات خود را از پانزدهم ماه‌های فرد سال از طریق سامانه های ۱۸۱۸ و ۲۰۰۰ دریافت کنند.

 • آدرس: اهواز، خیابان کیانپارس، خیابان هفدهم شرقی، مجتمع فنی ادارات مخابرات
 • تلفن: ۰۶۱۱۳۳۳۱۵۱۵
 • پست الکترونیک: PORTAL@ICT-KHZ.IR
 • سایت: http://khoozestan.tci.ir

قبض تلفن ثابت استان سمنان

پرداخت قبض تلفن ثابت استان سمنان

مدیر مخابرات منطقه سمنان افزود: مشترکین در ابتدا لازم است در قسمت "مخابرات من" در وب سایت شرکت مخابرات ایران به آدرس www.tci.ir ثبت‌نام کنند و سپس از امکانات مختلف منوی مخابرات من در وب سایت از جمله مشاهده ریزکارکرد قبوض خود استفاده نمایند.

پرداخت قبض تلفن ثابت سمنان با کد یو اس اس دی

مدیر مخابرات منطقه سمنان در ادامه روش دیگر پرداخت قبوض را سرویس ussd اعلام کرد و گفت:

مشترکین می‌توانند با استفاده از کد "ستاره 2020 مربع" از طریق تلفن همراه، گزینه صورت‌حساب را انتخاب و قبوض خود را پرداخت کنند.

 • آدرس: سمنان، میدان هفت تیر، خیابان شهدا
 • تلفن: ۰۲۳۳۳۶۵۵۸۳۴
 • سایت: IR

قبض تلفن ثابت استان البرز-کرج

پرداخت قبض تلفن ثابت استان البرز-کرج

مدتی است که امکان اطلاع از میزان و پرداخت بدهی تلفن از سامانه 1818 امکان پذیر نیست و مشترکان می‌توانند با گرفتن کد کرج و پس از آن شماره 2000 فرایند قبل را انجام دهند.

البته در صورتی که قصد پرداخت قبض تلفن ثابت، از خود شماره موردنظر یا هر تلفن ثابت دیگر را داشته باشید، کافیست بدون ذکر کد کرج، همان شماره 2000 را شماره گیری نمایید.

 • آدرس شرکت مخابرات استان البرز: کرج، خیابان حسن آباد، خیابان فرهنگ
 • تلفن: ۰۲۶۳۲۵۷۵۱۴۱
 • سایت:http://alborz.tci.ir/

قبض تلفن ثابت سیستان و بلوچستان-زاهدان

پرداخت قبض تلفن ثابت سیستان و بلوچستان-زاهدان

مشترکین تلفن ثابت سیستان وبلوچستان می توانند از طریق تماس با سامانه تلفنی ۲۰۰۰ نسبت به اطلاع از بدهی قبض تلفن خود اقدام کنند.

مشترکین در صورت دریافت نکردن پیامک قبض تلفن ثابت می توانند از طریق تماس با سامانه تلفنی ۲۰۰۰ (قسمت خدمات غیرحضوری)، سامانه ۳۶۰۶۰ و استفاده از کد دستوری #۲۰۲۰ *اقدام کنند.

 • آدرس شرکت مخابرات سیستان وبلوچستان: زاهدان، میدان پاسداران، ساختمان مرکزی
 • تلفن: ۸۱۱۸۴۲۵
 • سایت شرکت مخابرات سیستان و بلوچستان : http://sb.tci.ir

 قبض تلفن ثابت استان ایلام

 پرداخت قبض تلفن ثابت استان ایلام

 مشتریکن خطوط تلفن  ثابت از طریق سامانه آسان پرداز ۲۰۰۰ یکی از جامع ترین و کامل ترین سیستم های پرداخت غیرحضوری کشور است. برای پرداخت قبوض خود اقدام کنند.

 • آدرس: ایلام، خیابان آیت الله حیدری
 • تلفن: ۰۸۴۱۳۳۸۱۴۱۰
 • سایت شرکت مخابرات استان ایلام  : http://ilam.tci.ir

قبض تلفن ثابت کرمان

پرداخت قبض تلفن ثابت کرمان

در بخش پرداخت‌هاي مربوط به تلفن همراه در هر جاي كشور كه باشيم با شماره تلفن 09990 و 999 مي‌توانيم قبض تلفن همراه خود را پرداخت كرده و قبض تلفن ثابت را نيز مي‌توان از طريق شماره 1818 پرداخت كرد كه زمينه آن در 18 شهرستان استان كرمان فراهم شده است. 

 • آدرس: کرمان، خیابان شهید نامدار محمدی شرقی
 • تلفن: ۳۱۲۲۸۲۲
 • صندوق صوتی: ۲۰۲۰
 • پست الکترونیک: OFFICE_MANAGER@KERMANTEL.IR
 • سایت مخابرات کرمان : https://kerman.tci.ir/

قبض تلفن ثابت کردستان

پرداخت قبض تلفن ثابت کردستان

پرداخت غیر حضوری قبوض تلفن ثابت با سامانه تلفنی آسان پرداز2000(شماره رایگان2000)

ww.payam.tci.irدریافت قبض پایان دوره،میان دوره،ریز صورت حساب از طریق پورتال

 وصل سریع تلفن های ثابت قطع شده به علت بدهی پس از پرداخت از طریق سامانه تلفنی 2000

ارتباط شما با از طریق سامانه تلفنی2021(روابط عمومی-بازرسی)

دریافت قبض میان دوره،پایان دوره تلفن همراه از طریق سامانه 9990

 • آدرس: سنندج، خیابان جام جم، شرکت مخابرات استان کردستان
 • تلفن: ۰۸۷۳۳۶۱۲۶۲۱
 • سایت شرکت مخابرات استان کردستان: http://kurdestan.tci.ir

قبض تلفن ثابت قزوین

پرداخت قبض تلفن ثابت قزوین

مدیر مخابرات منطقه قزوین اظهار داشت: مشترکان علاوه بر روش های فوق می توانند شماره تلفن خود را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۲۰۰۰ ارسال، تا نسبت به دریافت اطلاعات قبض آنان اقدام شود.

کلیه مشترکان تلفن ثابت پس از دریافت پیامک مربوط به قبض خود می‌توانند از طریق سامانه تلفن ثابت ۲۰۰۰ و یا سامانه #۲۰۲۰* تلفن همراه نسبت به پرداخت قبض اقدام کنند.

 • آدرس: قزوین، بلوار امام خمینی، ضلع شمال شرقی صدا و سیمای مرکز قزوین
 • تلفن: ۳۳۶۶۶۰۰۶
 • پست الکترونیک: TCQ@TC-QAZVIN.IR
 • سایت: http://qazvin.tci.ir

قبض تلفن ثابت بوشهر

پرداخت قبض تلفن ثابت بوشهر

مشترکین تلفن ثابت استان بوشهر می توانند از طریق سامانه پیامکی ۰۲۱۱۸۱۸ نیز نسبت به دریافت صورتحساب و کارکرد تلفن ثابت خود اقدام و بدهی خود را از همان طریق پرداخت کنند.

 سایت شرکت مخابرات استان بوشهر به آدرس : http://bushehr.tci.ir

قبض تلفن ثابت قم

پرداخت قبض تلفن ثابت قم

از این پس مشترکان با یک بار ارسال کدشهری به همراه شماره تلفن خود به شماره پیامکی 0211818 می‌توانند برای دریافت صورتحساب کارکرد تلفن ثابت خود به همراه شناسه قبض و شناسه پرداخت اقدام کنند.

براساس این گزارش، مشترکان پس از دریافت پیامک کارکرد صورتحساب خود می‏توانند از طریق تماس با سامانه 1818 برای پرداخت بدهی خود اقدام کنند. این سامانه در پانزدهم ماه‏های فرد سال میزان کارکرد صورتحساب مشترکان را اعلام می‌کند.

همچنین مشترکین تلفن ثابت قم میتوانند با ارسال شماره تلفن خود به همراه کد استان به سامانه پیامکی 3000135 از میزان بدهی تلفن خود مطلع شوند.

 • آدرس: قم، خیابان چهل و پنج متری پانزده خرداد، بعد از دانشگاه آزاد اسلامی،  نرسیده به فلکه شهید مجلاتی
 • تلفن: ۰۲۵۳۷۷۵۴۴۴۴
 • سایت: http://qom.tci.ir

قبض تلفن ثابت چهارمحال بختیاری

پرداخت قبض تلفن ثابت چهارمحال بختیاری

 کد  یو اس اس دی  *2020#  و سایت http://www.tci.ir  نیز در اختیار مشتریان قرار داشته و افراد به صورت 24 ساعته  می‌توانند کارکرد خود را دریافت و نسبت به پرداخت اینترنتی آن اقدام کنند.

 • آدرس:  شهرکرد، خیابان مولوی، مرکز شهید قندی
 • تلفن: ۰۳۸۰۰۰۰۱۱۱۱
 • سایت مخابرات چهارمحال بختیاری : http://tci-chba.ir

قبض تلفن ثابت زنجان

پرداخت قبض تلفن ثابت زنجان

مدیر مخابرات منطقه زنجان با بیان اینکه مشترکان برای پرداخت بهای قبض های دوره ای می توانند به سه شیوه اقدام کنند، گفت:

تمامی مشتریان تلفن ثابت در سطح استان می‌توانند از طریق تماس با سامانه ۲۰۰۰، شماره گیری کد ستوری #۲۰۲۰*  و یا از طریق وب سایت شرکت مخابرات ایران به نشانی www.tci.ir  به طور شبانه روزی از خدمات پرداخت قبض استفاده کنند.  

 • ادرس: زنجان، جاده گاوازنگ، مجتمع ادارات
 • کدپستی: ۴۵۱۳۷۳۳۵۸۱
 • تلفن: ۰۲۴۳۳۴۴۳۵۳۵
 • پست الکترونیک: ZN@TCI.IR
 • سایت شرکت مخابرات زنجان : http://zanjan.tci.ir

قبض تلفن ثابت کرمانشاه

پرداخت قبض تلفن ثابت کرمانشاه

کارکرد تلفن ثابت ماهیانه به صورت پیامک به مشترکین ارسال می شود و با مراجعه به سایت tcir در قسمت مخابرات من ثبت نام و جزئیات قبوض خود را مشاهده می نمایند.

مدیر کل مخابرات استان کرمانشاه در خصوص اپلیکیشن های مختلف مخابرات تصریح کرد: سامانه # ۲۰۲۰* که از طریق تلفن همراه و ایرانسل می توانند خدمات تلفن ثابت و قبوض روز، میان دوره، شارژ اینترنت را تمدید و از این طریق هم می توانند خرابی تلفن ثابت خود را اعلام و مرکز ۲۰۲۰ هم به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی مشترکین است.

 • آدرس شرکت مخابرات کرمانشاه:   چهار راه مخابرات، ابتدای مصوری
 • کدپستی: ۶۷۱۸۷۱۴۹۶۳
 • تلفن: ۰۸۳۳۷۲۹۵۰۰۰
 • سایت: http://www.tck.ir

قبض تلفن ثابت فارس-شیراز

پرداخت قبض تلفن ثابت فارس-شیراز

مدیر مخابرات منطقه فارس: ۲۰۰۰ و # ۲۰۲۰* آسان ترین راههای پرداخت صورت حساب تلفن ثابت

مدیر مخابرات منطقه فارس افزود: در سال جاری نیز شرکت مخابرات ایران با تعریف کد USSD  با شماره # ۲۰۲۰* امکان پرداخت صورتحساب تلفن ثابت از طریق تلفن همراه را فراهم نموده است و تمام مشتریان تلفن ثابت  در سراسر استان می توانند با استفاده از این کد دستوری خدمات  مربوط به ثبت خرابی تلفن ثابت، پیش ثبت نام  تلفن روستایی و پرداخت قبض تلفن ثابت را انجام دهند.

 • آدرس: شیراز، خیابان قصرالدشت، نبش خیابان ولیعصر، ساختمان مرکزی شرکت مخابرات ایران، منطقه فارس
 • تلفن:  ۳۲۳۰۴۰۵۰
 • پست الکترونیک: TCF@SHIRAZTEL.CO.IR
 • سایت:FARS.TCI.IR

قبض تلفن ثابت مرکزی

پرداخت قبض تلفن ثابت مرکزی

منطقه مرکزی، برای اطلاع از آخرین بدهی تلفن‌های ثبات در استان، مشترکان باید شماره مورد نظر را به همراه کد شهر، به شماره 30005892 پیامک بزنند.

 • آدرس مخابرات استان مرکزی: اراک، خیابان دانشگاه، سه راه خانه  سازی قنات، خیابان شقایق
 • تلفن: ۳۳۲۵۹۱۳۲
 • سایت مخابرات استان مرکزی: http://markazi.tci.ir

قبض تلفن ثابت همدان

پرداخت قبض تلفن ثابت همدان

شرکت مخابرات استان همدان به منظور افزایش اطلاعات و آگاهی‌های مشترکین خود از انواع خدمات مخابراتی ، ضوابط و مقررات مربوط و نحوه ارائه خدمات تلفن ثابت ، اقدام به تهیه و تنظیم کتابچه راهنمای حاضر نموده است .

استفاده از کد دستوری *۲۰۲۰#، پرتال شرکت مخابرات ایران به آدرس www.tci.ir، شماره ۲۰۰۰ و سامانه مخابرات من از جمله روش‌های پرداخت صورتحساب تلفن ثابت است.

 • آدرس شرکت مخابرات همدان:  همدان،  میدان آرامگاه بوعلی سینا، ساختمان مخابرات همدان
 • تلفن: ۰۸۱۳۸۲۷۱۹۴۱
 • سایت: http://www.tch.ir

قبض تلفن ثابت استان مازندران

پرداخت قبض تلفن ثابت استان مازندران

رئيس روابط عمومي مخابرات استان مازندران ، در خصوص سامانه پرداخت قبض 1818گفت : با سامانه پرداخت قبض1818 بستري ايجاد شد تا مشتركين تلفن ثابت بتوانند به راحتي و حتي بدون داشتن قبض تلفن شارژينگ (هزينه تلفن ) خود را پرداخت كنند.

 • آدرس مخابرات مازندران : جویبار،  خیابان امام خمینی
 • تلفن: ۰۱۱۷۷۷۷۲۹۳۳
 • سایت شرکت مخابرات مازندران : http://mazandaran.tci.ir

قبض تلفن ثابت استان کهکیلویه و بویر احمد

پرداخت قبض تلفن ثابت استان کهکیلویه و بویر احمد

آسانترین شیوه‌های پرداخت شامل تماس با سامانه‌ی تلفنی  ۲۰۰۰ ، شماره گیری از طریق تلفن همراه با کد # ۲۰۲۰ * ، ارسال شماره‌ تلفن ثابت با پیش کد به عنوان مثال (۷۴۳۳۲۲۳۳۳۳) به سامانه‌ی پیامکی ۶۰۰۲۰۱۸۰۷۴  و یا با مراجعه به پورتال شرکت مخابرات ایران به آدرس ؛   WWW.TCI.IR    نسبت به دریافت بدهی و پرداخت آن اقدام نمایند.

 • آدرس شرکت مخابرات کهکیلویه و بویراحمد: یاسوج، خیابان گلستان ، خیابان سیزدهم
 • تلفن: ۰۷۴۳۳۲۲۴۱۴۲
 • سایت شرکت مخابرات کهکیلویه و بویراحمد: http://www.tckb.ir

قبض تلفن ثابت استان یزد

پرداخت قبض تلفن ثابت استان یزد

مدیر مخابرات منطقه یزد تصریح کرد: این دسته از مشترکان می توانند از طریق تلفن ۲۰۰۰ ضمن آگاهی از میزان بدهی خود نسبت به پرداخت قبض به صورت برخط (آنلاین) اقدام نمایند.

 • آدرس: یزد،  میدان امام حسین کدپستی:  ۸۹۱۶۶۷۴۸۱۴
 • تلفن: ۲۰۲۱
 • پست الکترونیک: pr@yazdtelecom.ir
 • شرک مخابرات استان یزد: http://yazd.tci.ir

قبض تلفن ثابت استان هرمزگان

پرداخت قبض تلفن ثابت استان هرمزگان (بندرعباس )

 پرداخت قبض تلفن ثابت استان هرمزگان(بندرعباس ) از طریق سامانه ۹۹۹۰

 • سامانه اطلاع رسانی همراه اول  در خصوص دریافت خدمات مالی ،سرویس ها ،پرداخت قبوض، استفاده از ، استفاده از خدمات غیرحضوری، سرویس نورنتا و انجام نظر سنجی در خصوص دریافت پیشنهادات و انتقادات

 پرداخت قبض تلفن ثابت استان هرمزگان (بندرعباس ) از طریق سامانه ۲۰۰۰

 • ارائه خدمات غیر حضوری تلفن ثابت ، پرداخت کلیه قبض های  شرکت های خدماتی از طریق شناسه قبض و شناسه پرداخت ،امکان اضافه و حذف شماره از لیست ارسال قبض دوره ای  در صورت درخواست مشترک

 پرداخت قبض تلفن ثابت استان هرمزگان (بندرعباس ) از طریق  سامانه ۲۰۱۱۷

 • سیستم اعلام خرابی مخابرات منطقه می باشد و در صورتی ‌که مشترکان با هرگونه مشکل قطع ارتباط در تلفن ثابت برخورد کنند، می‌توانند با شماره‌گیری سامانه گویا ۲۰۱۱۷ شماره تلفن معیوب را وارد کرده و منتظر پیگیری مشکل از سوی شرکت مخابرات باشند.
 • آدرس: بندرعباس، گلشهر جنوبی، استان هرمزگان
 • تلفن: ۰۷۶۳۳۶۱۰۰۱۳
 • سایت: http://hormozgan.tci.ir

قبض تلفن ثابت خراسان جنوبی

پرداخت قبض تلفن ثابت خراسان جنوبی

تمام مشتریان تلفن ثابت در سطح استان از این پس می‌توانند از طریق تماس با  سامانه 2000، شماره گیری #2020* و یا وب سایت شرکت مخابرات ایران به نشانی:www.tci.ir  صورت شبانه روزی از خدمات پرداخت قبوض خود استفاده کنند

 • آدرس: بیرجند، بلوار پاسداران
 • تلفن: ۰۵۶۳۲۳۵۱۶۸۶
 • سایت شرکت مخابرات خراسان جنوبی http://khorasanj.tci.ir

قبض تلفن ثابت اردبیل

پرداخت قبض تلفن ثابت اردبیل

مدیر مخابرات منطقه  اردبیل با بیان اینکه مشترکان برای پرداخت بهای قبض های دوره ای می توانند به سه شیوه اقدام کنند، گفت:

تمامی مشتریان تلفن ثابت در سطح استان می‌توانند از طریق تماس با سامانه ۲۰۰۰، شماره گیری کد ستوری #۲۰۲۰*  و یا از طریق وب سایت شرکت مخابرات ایران به نشانی www.tci.ir  به طور شبانه روزی از خدمات پرداخت قبض استفاده کنند.  

 • آدرس مخابرات اردبیل: خیابان جمهوری اسلامی، میدان مخابرات، مخابرات اردبیل
 • تلفن: ۰۴۵۳۳۳۶۱۱۹۹
 • فکس: ۰۴۵۳۳۳۶۱۱۵۵
 • سایت شرکت مخابرات اردبیل: ARDABIL-TCI.IR

قبض تلفن ثابت خراسان شمالی

پرداخت قبض تلفن ثابت خراسان شمالی

 مشترکان تلفن ثابت خراسان شمالی می توانند از طریق تماس با شماره ۲۰۰۰ و استفاده از کد #  ۲۰۲۰* از طریق تلفن همراه و همچنین از طریق درگاه اینترنتی شرکت مخابرات ایران به نشانی WWW.TCI.IR ضمن دریافت کارکرد تلفن ثابت خود به صورت لحظه‌ای، نسبت به پرداخت آن نیز اقدام کنند.

علاوه بر روشهای موجود دریافت و پرداخت قبوض تلفن ثابت خود با ارسال یک پیامک (sms) به شماره ۶۰۰٢۰١٨۰۵٨ از میزان قبض پایان دوره و کارکرد میان‌دوره (قبض به روز) تلفن ثابت خود مطلع و نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.

 • آدرس: بجنورد، چهار راه مخابرات
 • تلفن: ۰۵۸۳۲۲۳۳۴۹۰
 • سایت شرکت مخابرات خراسان شمالی: Ihttp://khorasansh.tci.ir

قبض تلفن ثابت خراسان رضوی

پرداخت قبض تلفن ثابت خراسان رضوی

 تمام مشتریان تلفن ثابت در خراسان رضوی  از این پس می‌توانند با تماس رایگان با شماره تلفن  2000 که به صورت شبانه‌روزی فعال است از میزان مبلغ کارکرد تلفن ثابت خود مطلع و نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.
اروجی ادامه داد: وب سایت شرکت مخابرات ایران به نشانی www.tci.ir نیز در اختیار تمام مشتریان قرار دارد و مخاطبان در سراسر استان می‌توانند ضمن دریافت کارکرد تلفن ثابت خود به صورت لحظه‌ای از همان طریق نسبت به پرداخت اقدام کنند.

 • آدرس: مشهد، خیابان امام خمینی، ساختمان مرکزی، منطقه خراسان رضوی
 • تلفن: ۳۸۱۱۱
 • فکس: ۰۵۱۳۸۱۱۲۵۲۵
 • سایت شرکت مخابرات خراسان رضوی: http://tckh.ir

قبض تلفن ثابت استان لرستان

پرداخت قبض تلفن ثابت استان لرستان

مردم برای اطلاع از هزینه‌ی قبوض تلفن ثابت خود و پرداخت آن با سامانه ۲۰۰۰ تماس بگیرند و یا به وب‌سایت مخابرات منطقه لرستان به نشانی tcl.co.ir مراجعه نمایند.

مشترکان می توانند با ارسال شماره تلفن ثابت خود به شماره پیامک ۳۰۰۰۸۰۷۵۲۰۰۰ اطلاعات قبوض خود از جمله هزینه قبض، شناسه قبض و شناسه پرداخت را دریافت کنند.

 • آدرس: خرم آباد، خیابان جانبازان، نبش گل بهار شماره ۱۱
 • تلفن:۰۶۶۳۳۳۰۲۷۲۷
 • سایت شرکت مخابرات استان لرستان : http://www.tci.ir

قبض تلفن ثابت استان هرمزگان-بندرعباس

پرداخت قبض تلفن ثابت استان هرمزگان-بندرعباس

جهت جلوگیری از قطع ارتباط تلفن ثابت، قبوض خود را از طریق سامانه تلفنی ۲۰۰۰، وبسایت شرکت مخابرات ایران به آدرس WWW.TCI.IR و یا کد دستوری ستاره ۲۰۲۰ مربع پرداخت کنند.

 • آدرس: بندرعباس، گلشهر جنوبی، استان هرمزگان
 • تلفن: ۰۷۶۳۳۶۱۰۰۱۳
 • سایت: http://hormozgan.tci.ir

قبض تلفن ثابت آذربایجان شرقی

پرداخت قبض تلفن ثابت آذربایجان شرقی

مدیرعامل شرکت مخابرات استان آذربایجان شرقی ادامه داد: علاوه بر سامانه ۲۰۰۰، جهت سهولت در ارائه خدمات کارکرد تلفن ثابت این امکان فراهم شده که مشتریان با کد دستوری #۲۰۲۰* از طریق تلفن های همراه نیز نسبت به دریافت و پرداخت صورتحساب خود اقدام کنند.

 • آدرس: تبریز، راهنمایی، ورودی شهرک زعفرانیه، ساختمان مرکزی شرکت مخابرات استان آذربایجان شرقی
 • تلفن: ۳۳۳۹۹۱۴۲
 • سایت شرکت مخابرات آذربایجان شرقی: INFO@EATC.IR
 • تلفن تماس مرکز  پیشتیبانی فروش و امور مشترکین:  ۲۰۲۰
 • سایت شرکت مخابرات آذربایجان شرقی: http://azarsh.tci.ir

قبض تلفن ثابت درپرتال مخابرات

امکان مشاهده آنلاین صورتحساب تلفن ثابت درپرتال مخابرات

مشترکان شرکت مخابرات ایران در سراسر کشور می توانند صورتحساب تلفن ثابت خود را از طریق آدرس پرتال شرکت مخابرات ایران به صورت www.tci.ir/bill ، به همراه جزئیات قبض، مشاهده و دریافت کنند.

مشترکان تلفن ثابت می توانند علاو ه بر درگاه های غیرحضوری متنوع پرداخت شرکت مخابرات، شامل سامانه ۲۰۰۰، استفاده از کددستوری ستاره ۲۰۲۰ مربع و همچنین ورود به صفحه اصلی وب سایت شرکت به آدرس www.tci.ir، از قابلیت یاد شده برای دریافت هرچه سریع تر قبوض تلفن ثابت به همراه جزئیات و امکان چاپ آن بهره مند شوند.

مشترکان برای استفاده از این امکان ارتباطی، می توانند نشانی https://www.tci.ir/bill/۲۱۳۳۳۳۳۳۳۳ را در نوار ابزار مرورگر خود وارد کرده و به جای شماره پایانی، شماره تلفن ثابت خود را به همراه کد استان همانند نمونه وارد کنند.

شرکت مخابرات ایران با تاکید بر لزوم ارائه خدمات غیرحضوری در کشور و نیز با توجه به اهمیت سرویس های مخابراتی به عنوان زیرساخت مهم تمام حوزه ها، در تلاش است تا تمام خدمات ممکن را به صورت غیرحضوری و با بهترین تنوع و گستردگی در اختیار تمامی متقاضیان قرار دهد.

دسترسی به جزئیات قبوض توسط  مخابرات من

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران گفت:

خدمات تلفن ثابت (سرویس‌های ویژه شامل : انتظار مکالمه، مکالمه کنفرانسی، شماره‌گیری سریع، قطع و وصل تلفن، درخواست تغییر آدرس مکاتبات، باز و بسته کردن صفر دوم، درخواست کشف مزاحم، اعلام و عدم اعلام به ۱۱۸)، سرویس‌های ارزش افزوده، تاریخچه پرداخت قبض، درخواست ریزمکالمات، خلاصه کارکرد و مدیریت درخواست‌های اینترنت نیز از امکانات مهم در اختیار مشتریان و مخاطبان با استفاده از درگاه «مخابرات من» است.

وی تاکید کرد: با استفاده از سامانه مخابرات من، امکان پرداخت قبض (میان دوره و پایان‌دوره و قبض تجمیعی)، مشاهده ریزهزینه‌های قبض، دریافت گروهی ریزهزینه‌های قبوض و مدیریت درخواست تلفن ثابت (درخواست تلفن ثابت از طریق پرتال و پیگیری تا حصول نتیجه) وجود دارد.